Автор Тема: Коронки  (Прочитано 317 раз)

Февраля 24, 2020, 02:14:51 am
В мене є зуб, який вже пломбувати немає ніякого сенсу. Напевно, треба накривати його коронкою. Я нещодавно переїхала до Львова, тому поки що не знаю тут нікого. Підкажіть, будь ласка, в яких клініках ставлять нормальні коронки, а не металокераміку, оскільки мова йде про ікло, яке видно коли я посміхаюсь.

Февраля 24, 2020, 02:19:59 am
Ответ #1
А чем Вам не нравится металлокерамика? У меня уже 8 лет стоят такие коронки, никаких вопросов нет. Надеюсь, еще столько же простоят, потому что не очень хочется снова платить немалые деньги за новые коронки.

Февраля 24, 2020, 02:26:08 am
Ответ #2
Да ладно, в современных стоматологических клиниках на передние зубы металлокерамику уже не ставят, потому что видно, что это искусственный зуб. Я знаю, о чем говорю, потому что у меня самой стояли металлокерамические коронки почти 15 лет.

Февраля 24, 2020, 02:44:26 am
Ответ #3
В сучасних стоматологічних клініках на передні зуби вже давно не ставлять металокерамічні коронки, бо вони і правда виглядають не зовсім природньо. Але Ви можете з цього приводу сходити на консультацію і різні стоматології у Львові і обрати ту, яка працює саме з тими матеріалами, які Вам подобаються. Як варіант, можете зазирнути сюди https://symmetrica.ua/

LolaKIDS forum

Re: Коронки
« Ответ #3 : Февраля 24, 2020, 02:44:26 am »