Автор Тема: Коронки  (Прочитано 342 раз)

Января 16, 2020, 09:11:56 am
Маю проблему з зубами (вони в мене ще з дитинства погані). Наразі потрібно поставити дві коронки на передні зуби, а я не знаю, де у нас у Львові їх роблять якісно. А то у співробітниці коронки на передніх зубах і дуже сильно видно, що це не справжні зуби. Можливо, треба вибирати якісь певні коронки?

Января 16, 2020, 09:44:42 am
Ответ #1
Может быть, Вашей сотруднице устанавливали эти коронки лет 10 назад, тогда они могут выглядеть искусственно. Сейчас все делают аккуратно, из более современных материалов.

Января 16, 2020, 09:52:43 am
Ответ #2
Я згодна з попереднім коментарем. Адже раніше навіть на передні зуби ставили металокераміку, і з часом той метал часто ставало видно. Звичайно, це виглядало жахливо і виправити ситуацію можна було, лише поставивши нові коронки. Я думаю, що Вам просто треба сходити на консультацію у стоматологічну клініку, щоб Вам розповіли про матеріали, які зараз використовуються у протезуванні зубів. До речі, у Львові можете відвідати цю клініку https://symmetrica.ua/

Января 16, 2020, 09:58:05 am
Ответ #3
Да, сейчас для передних зубов используют циркониевые вкладки и тогда даже если десна опускается, то зуб все равно выглядит натурально. Хотя в дешевых стоматологиях все равно могут поставить на передние зубы металлокерамику.

LolaKIDS forum

Re: Коронки
« Ответ #3 : Января 16, 2020, 09:58:05 am »